Yönetim Politikamız

✓ Her canlının bir değer olduğu bilinciyle üretiyoruz. Doğa ile barışık insana en iyi ürünü sunmak amacıyla çalışıyoruz.
✓ Ulusal ve uluslararası regülasyonlara, kalite standartlarına uyum kalite anlayışımızın en temel ilkesidir.
✓ Kurumsal risk yönetim sistemimiz ile olası hatalara karşı proaktif yaklaşım sergileyerek operasyonel mükemmellik Koçal Kağıt’ın temel yönetim felsefesidir.
✓ Bayilerimiz ve tüketicilerimiz bizim çözüm ortaklarımızdır. Onların öneri ve beklentileri Koçal Kağıt’ın her zaman önceliğidir.
✓ Koçal Kağıt, Ar-Ge inovasyon çalışmaları ile daima yeni teknolojileri takip ederek, en uygun çözümleri tesislerine entegre eder. Temizlik ürünleri alanında liderliğini sürdürür.
✓ Toplam kalite anlayışı gereği katılımcı yönetim ilkesini benimseyen Koçal Kağıt, tüm çalışanlarının önerilerini değerlendirir, onların yetkinliklerini kullanabilmesine olanak sağlar, bunun için gerekli entegre yönetim sistemi altyapısını en güçlü bir şekilde kurgulayıp destekler.
✓ Çalışanlarımızın gelişimini sürekli eğitimlerle destekler, onların memnuniyet ve motivasyonlarını en yüksek düzeyde tutulmasını sağlarız.
 
 
Ahmet KOÇAL
Genel Müdür 
 
Yeni İstanbul Depomuz

Yeni İstanbul Depomuz

KOÇAL KAĞIT YENİ ŞUBE


Yangın Tatbikatımız

Yangın Tatbikatımız

Fabrika Yangın Tatbikatımız