Koçal Kağıt

Bir aile şirketi olarak kurulan Koçal Kağıt Sanayi, 1995 yılında endüstriyel kağıt sektöründe üretim yapmaya başlamıştır. Geçen süre zarfında, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem ile gelişen Koçal Kağıt, Ev dışı tüketim sektörünün önde gelen lider üreticileri arasına girmeyi başarmıştır.
 
Merkezi İstanbul Küçükçekmece’de olan ve Ankara’da dağıtım deposu ile faaliyet gösteren Koçal Kağıt Sanayi, 2012 yılı sonunda Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı üretim tesisi yatırımı ile büyümesini ve gelişmesini sağlamış, deneyimli personeliyle, zamanında ve kaliteden ödün vermeden modern tesislerinde temiz ve güvenilir ortamda Endüstriyel Kağıt üretim yapmaktadır.
 
Aylık üretim kapasitesi 1500 tona kadar ulaşan Koçal Kağıt Sanayi, Sosi ,Vilo ,Brava ve Tami markaları ile temizlik kağıtları sektöründe güçlü bir yer edinmeyi başarmıştır. Ev dışı kullanım (Endüstriyel Kağıt) alanında Sosi ve Vilo markaları ile fark yaratan Koçal Kağıt Brava ve Tami markaları ile de farklı seçenekler sunmaktadır.
 
Geniş ürün yelpazesi sayesinde Koçal Kağıt Temizlik Kağıtları sektoründe  müşterilerinin tüm taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. 2007 yılın da ilk ihracatını Irak'a gerçekleştirmiş olan Koçal Kağıt günümüzde Irak, Filistin, Avusturya, Almanya, Panama, Maldivler ve Gürcistan başta olmak üzere 30'dan fazla ülkeye her ay düzenli olarak ihracat yapmaktadır.
 
Daha geniş bir bayi ağı oluşturarak birliğin ve profesyonelliğin gücüyle iş ortaklarına saygınlık ve kazançlı bir gelecek sunan Koçal Kağıt, müşteri memnuniyetini ana ilke olarak kabul eden "ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi"ni almaya hak kazanmış olup TSE ve TSEK belgeleri ile kalite standartlarını arttırmıştır.
 
Koçal Kağıt Sanayi, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda toplu alımlar yapacak müşterileri için kendi marka ve etiketleriyle gerek iç piyasaya gerekse dış piyasaya yönelik imalat hizmetleri de vermektedir.
 
Türkiye'nin en iyi markası olmak için Koçal Kağıt Sanayi, bayi ağını Türkiye geneline yayarak ve gelişen sektörde zorunlu hale gelen markalaşma sürecinde gerekli yatırım çalışmalarını başlatarak sektöre yön veren firma olma yolunda ilerlemektedir.
 
Firmamız ihracat yaptıkları 15 ülkeyle ürünlerinde belli bir kalite seviyesine sadık kalarak yürüttükleri başarılı ihracat çalışmalarına önümüzdeki yıllarda yeni anlaşmalar ekleyerek kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.
 

 

Yeni İstanbul Depomuz

Yeni İstanbul Depomuz

KOÇAL KAĞIT YENİ ŞUBE


Yangın Tatbikatımız

Yangın Tatbikatımız

Fabrika Yangın Tatbikatımız