Endüstriyel Kağıt

Endüstriyel Kağıt: Genellikle işyeri, ofis, restoran gibi yerlerde kullanılan endüstriyel kağıt grubuna hitabeden Ev Dışı Tüketim Kağıtları firmamız Koçal Kağıt tarafından 3 katlı, 2 katlı ve tek katlı olmak üzere üretilmekte, lavabo ve giderleri tıkamamak için suda çözünebilen kağıttan %100 selülozden üretilmektedir. 

 

Günümüzde modern kâğıt hamuru ve kâğıt endüstrisinde küresel olarak üretimde ABD ve Çin en büyük üreticilerdir.Çin dünya kâğıt üretiminin %24'ünü karşılamaktadır. Türkiye ise yıllık 2,5 milyon ton kâğıt üretimiyle 25. sırada bulunmaktadır. 2015 yılında yapılan araştırmalara göre Dünya genelinde yıllık Kağıt ihracat miktarı 156.098.077.470$'dır. Türkiye'nin bu miktar içersindeki payı 1.185.144.523$'dır.

 

Temizlik (Hijyen) Kağıtları: Uzun zamandır hayatımızda bulunan tek kullanımlık temizlik kağıtları kişisel bakımın olmazsa olmazlarındandır. Bu kullanım alanlarını farklı gruplara ayırabiliriz. Endüstriyel Kağıt(Ev Dışı Tüketim) ve Ev Tipi. Endüstriyel Kağıt kendi içerisinde Kağıt Havlu ve Tuvalet Kağıdı olmak üzere ikiye ayrılır. Kağıt Havlular; Hareketli Havlu, İçten Çekme Havlu, Z Havlu. Tuvalet Kağıtları; Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı, İçten Çekme Tuvalet Kağıdı ve C katlama tuvalet kağıdı olarak gruplandırabiliriz.

 

 

 

 
 
 
Yeni İstanbul Depomuz

Yeni İstanbul Depomuz

KOÇAL KAĞIT YENİ ŞUBE


Yangın Tatbikatımız

Yangın Tatbikatımız

Fabrika Yangın Tatbikatımız