İçten Çekme Tuvalet Kağıdı

İçten Çekme Tuvalet Kağıdı;

 

Bir diğer tuvalet kağıdı çeşidi olan İçten Çekme Tuvalet Kağıdı da iki veya tek katlı olarak üretilmektedir. 
İçten Çekme Tuvalet Kağıdıdiğer tuvalet kağıtlarımız gibi doğaya da zarar vermemektedir. 
İçten Çekme Tuvalet Kağıdı kullanım esnasında bir sonraki yaprağa teması engelleyen yapısı ile diğer tuvalet kağıtlarına nazaran daha hijyeniktir. 
Suda çözünebilen ve %100 selülozden üretilen İçten Çekme Tuvalet Kağıdı kalitesi ve yumuşak dokusu sayesinde diğer tuvalet kağıtlarına göre  
daha etkilidir. İçten Çekme tuvalet kağıdının uzun süre yetmesi, sürekli tuvalet kağıdı değiştirme yükünü hafifleterek hem zaman hem de iş gücünüzü azaltmanıza yardımcı olur. Kendi özel dispenser aparatı ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
 
İçten çekmeli tuvalet kağıtları , kişisel temizlik ve hijyenimizi sağlamak için tercih ettiğimiz bir temizlik kağıdı çeşididir. Genellikle 2 katlı üretilen içten çekmeli tuvalet kağıdı yumuşak yapısıyla cilde zarar vermez ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. En önemli özelliği ekonomik ve hijyenik olmasıdır.  Toplu tüketim alanlarında oluşan insan trafiği, hijyen problemlerine sebep olabiliyor.
 
Genel kullanıma açık olan tuvaletlerde, hijyenden şüphe oluşması ve hastalık bulaşma korkusu normal tuvalet kağıtlarının birkaç yaprağının kullanılmadan çöpe atılmasına sebep olabiliyor. İçten çekmeli tuvalet kağıdı özel dispenseri sayesinde sadece kullanılacak yaprak ile temas edilmesine izin veriyor. Bu sayede ortamda maksimum hijyen ve tasarruf sağlıyor. İçten çekmeli tuvalet kağıdının dispenseri her seferinde tek bir yaprak vermesi ve bu yaprağın normal tuvalet kağıdına göre daha büyük olması çok büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.
 
Hem hijyen hem de tasarrufa önem veren  ticari işletmelerin genellikle tercihi içten çekmeli tuvalet kağıdı olmaktadır.  Tasarruf anlamında kendini ispatlayan İçten çekmeli tuvalet kağıdı, halk arasında cimri tuvalet kağıdı adını almıştır. 

 

 

Yeni İstanbul Depomuz

Yeni İstanbul Depomuz

KOÇAL KAĞIT YENİ ŞUBE


Yangın Tatbikatımız

Yangın Tatbikatımız

Fabrika Yangın Tatbikatımız