Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı

Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı;

 

Endüstriyel tuvalet kağıdı olarak da adlandırılan Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı iki veya tek katlı kağıttan üretilmektedir. Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı doğaya zarar vermeyen yapısıyla da ön plandadır. 
Suda çözünebilen ve %100 selülozden üretilen Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı kalitesi ve yumuşak dokusu sayesinde diğer tuvalet kağıtlarına göre  
daha etkilidir. Mini Jumbo tuvalet kağıdının uzun süre yetmesi, sürekli tuvalet kağıdı değiştirme yükünü hafifletmeye yardımcı olacaktır. Bunun yanında 
kendi özel dispenser aparatı ile hem hijyenik, hem de ekonomik kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
 
Mini Jumbo tuvalet kağıdı, kamuya açık yerlerde kişisel temizlik için kullanılan temizleme  ya da kurulama kağıdıdır. Suda kolay çözünebilmesi sayesinde tuvaleti tıkamaz ve yumuşak yapısı itibari ile cildi tahriş etmez. Genellikle 2 katlı üretilen Mini Jumbo tuvalet kağıdı, isteğe göre 1 katlı ya da 2 katlı olarak da üretilir.
Mini Jumbo tuvalet kağıdı genel olarak insan yoğunluğunun çok olduğu hastaneler, restoranlar,  fabrikalar ve okullar gibi alanlarda tercih edilir. Bu gibi alanlarda tercih sebebi ise, Mini Jumbo tuvalet kağıdının normal tuvalet kağıdına oranla daha uzun metrajlı olması, çabuk bitmesini engeller, böylelikle zamandan tasarruf sağlar ve sürekli yenileme yükünü azaltır.
 
Bu yüzden toplu tüketim alanlarında genellikle Mini Jumbo tuvalet kağıdı tercih edilmektedir. Ayrıca normal tuvalet kağıdına göre yaprak ölçüsünün daha büyük olması fazla kullanımı engeller ve israfın önüne geçer. Mini Jumbo tuvalet kağıdı saydığımız bu özellikleri sayesinde ticari işletmeleri hem maddi hem de işçilik yükü olarak kâra geçirmektedir.

 

Yeni İstanbul Depomuz

Yeni İstanbul Depomuz

KOÇAL KAĞIT YENİ ŞUBE


Yangın Tatbikatımız

Yangın Tatbikatımız

Fabrika Yangın Tatbikatımız