Haberler

Firmamızdan haberleri öğrenebileceğiniz bölümümüz
6 Nis 2016
1 Haz 2015

El değmeden üretilen Z kağıt havlularımızın üretimine yeni makinamız ile başlanmıştır.

18 Şub 2016

2016 Ege Bölgesi Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı, Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nde 18-21 Şubat 10:00 - 17:00 saatleri arasında ziyaretlerinizi bekliyor.

13 Haz 2013

KOÇAL KAĞIT 13-15 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 9. Uluslararası Kozmetik Güzellik Kuaför Fuarında yerini aldı.Firmamızı dış pazarlarda daha iyi tanıtmak ve yeni bayilikler bulmak için fuar organizasyonlarına büyük önem veriyor ve bu faaliyetlerin iş bağlantılarını geliştirme noktasında paha biçilmez bir imkan sunduğuna inanıyoruz.Ürünlerimize gösterilen ilgiden memnun kaldık, birçok yabancı misafire ev sahipliği yapmak KOÇAL KAĞIT ailesi olarak bizleri çok onurlandırdı.

29 May 2013

9 Mayıs- 03 Haziran 2013 tarihleri arasında Cezayir ‘de düzenlenen “Uluslararası Cezayir 46. FIA Fuarı’ nda değerli ziyaretçilerimizle buluşabilmek adına bu güzel ortamda bulunduk. Globalleşen dünya sağladığı sayısız kolaylıkların yanında aynı zamanda sert bir rekabet ortamını da beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla birçok güçlü firmanın arasında adımızı tüm dünyaya duyurabilmek için bu ticari organizasyon içerisinde yerimizi aldık.

28 Mar 2013

28-31 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’ nde bu yıl ilki düzenlenen Ev Dışı Tüketim Ürünleri Ekipmanları Sarf Malzemeleri ve Dağıtım Kanalı Tedarikçileri Fuarı organizasyonumuzu gerçekleştirdik. ETÜDER (Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği) desteğiyle yön verilen bu fuarda sektörümüzle ilgili tek firma olarak katılımcı olduk ve öncelikli amacımız, firmamıza piyasadaki en iyiler arasında köklü bir yer edindirmek olmuştur.

01 Oca 2013

Merkezi İstanbul Küçükçekmece'de olan ve Ankara'da dağıtım deposu ile faaliyet gösteren Koçal Kağıt Sanayi, 2012 yılı sonunda Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı üretim tesisi yatırımı ile büyümesini ve gelişmesini sağlamış, deneyimli personeliyle, zamanında ve kaliteden ödün vermeden modern tesislerinde temiz ve güvenilir ortamda üretim yapmaktadır.

27 Eyl 2012

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve yabancı piyasada büyük ses getiren PULIRE EURASIA Fuarında 27-29 Eylül 2012 tarihleri arasında bulunmaktan büyük kıvanç duyduk. Avrasya Endüstriyel ve Çevresel Temizlik Fuarı adıyla İstanbul Expo Center’ da düzenlenen bu organizasyonda stantımızı ziyaret eden gerek yerli gerekse yabancı misafirlerimizin firmamıza ve ürünlerimize olan yakından ilgisi bize bir kez daha haklı gururumuzu yaşatmıştır.